ah shit |
Creatief met tomatenpuree
De wijze les voor vandaag: zet niet te veel druk op uw blikopener als u een blikje tomatenpuree opent.
0 reacties op “Creatief met tomatenpuree”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk
Kombucha reanimatie. Kun je een verwaarloosde SCOBY tot leven wekken?
Meneer Wateetons, het type dat vol enthousiasme met honderd projectjes begint om ze vervolgens weer allemaal te verwaarlozen, probeert een jaar lang uitgedroogde kombucha SCOBY tot leven te wekken.
Onsvanlife Hongarije vanlife vlog 2
In dit tweede Hongarije onsvanlife vlog bezoeken Arianne en Meneer twee van de vier wijngebieden van Hongarije, maakt Arianne kennis met rauwe ganzenlever, en Meneer met darmkrampen.
agenda
13 okt
Driedaagse cursus fermenteren (maandagen)
Meerdere dagen
14 okt
Driedaagse cursus fermenteren (dinsdagen)
Meerdere dagen
05 nov
Culicollab: VET LEKKER met ‘Koken met Kennis’ en Meneer Wateetons
20:30 tot 22:00 uur | € 14.99
07 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (vrijdagen)
Meerdere dagen
08 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (zaterdagen)
Meerdere dagen
14 nov
Wateetons Wilde weekend in Frankrijk – november 2025 – pilot
Meerdere dagen
26 nov
Live online workshop ‘groente fermenteren’
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
hahaha, dit leed is mij ook meerdere malen overkomen. de hele keuken onder. nah, ik maak mijn tomatenpuree nu in een lege plastic zak open. beetje omslachtig, dat wel. maar het is beter dan de hele keuken tte moeten schoonmaken 😉
Een goed idee! Ga ik de volgende keer ook proberen hoewel gewoon veel tederheid betrachten bij mij onlangs ook wel werkte.