uit eten |
Meneer's favoriete soep
0 reacties op “Meneer's favoriete soep”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk
Meneer ontmoet zijn Albanese tweelingbroer
Op reis door Albanië ontdekt Meneer Wateetons een bijzondere wijnmakerij. De eigenaar blijkt een geestverwant: een fermentatie-enthousiasteling die alles zelf maakt, van kaas tot rakia. Ondanks enkele technische onvolkomenheden in de producten ontstaat er een warme herkenning tussen twee makers uit verschillende landen.
Eten in Wenen: tips van Meneer Wateetons (+ recept voor apfelstrudel)
Wat eet je allemaal voor lekkers in Wenen? Meneer Wateetons zet het op een rij, inclusief een paar klassiekers die je beter kunt vermijden. Inclusief recept voor echte Weense apfelstrudel
agenda
30 jan
Driedaagse cursus groente bereiden – januari/ februari – vrijdagen
Meerdere dagen
31 jan
Driedaagse cursus groente bereiden – januari/ februari – zaterdagen
Meerdere dagen
02 feb
Driedaagse cursus fermenteren – ferbruari/maart – maandagen
Meerdere dagen
03 feb
Driedaagse cursus fermenteren (dinsdagen)
Meerdere dagen
04 feb
Driedaagse cursus fermenteren (woensdagen)
Meerdere dagen
11 feb
Live online workshop “likeuren maken”
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
20 feb
Wateetons Wilde weekend in Frankrijk – februari 2026
Meerdere dagen
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend

Hij is leuk! Toch blijf ik me er over verbazen dat ‘vers’ nog zo vaak als (ver)koopargument gebruikt wordt. Net als de melk in de koeling bij de super. Natuurlijk is die vers. Dat veranderd niet met het verstrijken van de t.h.t.-datum. En de weken daarna ook niet. Zo blijft een pak melk wat bijna openbarst van de overvloed aan melkzuurbacteriën toch vers. En dat is fijn.
Verse soep van robben… Laat ze er in Pieterburen maar geen lucht van krijgen!