zelf maken |
Er wordt ondertussen hard gewerkt aan de pizzaoven
0 reacties op “Er wordt ondertussen hard gewerkt aan de pizzaoven”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk
Goddelijk vet
We schrijven 2007. In een gastronomische opwelling had ik samen met een handjevol foodie-Twitteraars (X-eraars bekt toch minder) een varken gekocht. Een Berkshire. Zonder enige kennis van anatomie, of een tafel die 93 kilo kon hebben.
Ultieme patat of friet maken volgens de triple cook methode
Kan de klassieke Vlaamse friet nog beter? Nog krokanter? Ja, dat kan hij. Met de triple cook methode. Check hieronder het recept, inclusief filmpje.
agenda
01 jan
Geen workshops op locatie in voorjaar 2026
Meerdere dagen
22 apr
Live online workshop “wecken en inmaken”
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
04 mei
Curaçao – Vegetables Masterclass for chefs and food professionals (2-days)
Meerdere dagen | € 515
07 mei
Curaçao – sausage making workshop
18:00 tot 22:00 uur | € 150
14 mei
Curaçao – Workshop How to make fermented hotsauces
18:00 tot 22:00 uur | € 150
16 mei
Curaçao – Wild Weekend on Klein Curaçao
Meerdere dagen | € Gratis
10 jun
Live online workshop ‘sous vide koken’
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend

Hallo meneer,
U zult zich afvragen waarom er geen mooie (en minder mooie) rijmsels meer op wateetons worden gedropt. Dat zit zo…
Ik heb weinig rijmtijd gehad omdat ik het te druk had met mijn blonde kaasjes. Bergens Blonde begint serieus uit de hand te lopen. Inmiddels heb ik beschikking over de mooiste kaasmakerij van Nederland (ex-grootkeuken GGZ Heiloo).
Daar begin ik in september, u is van harte uitgenodigd voor de opening.
U kunt ook inspraak, medezeggenschap krijgen. Omdat ik de boel groot wil aanpakken moet ik investeren. En daarvoor zoek ik aandeelhouders. Dus iedereen die van lekker eten houdt en als aandeelhouder in de watten gelegd wil worden tijdens een bezoek aan de kaasmakerij is van harte uitgenodigd. Dat kan al vanaf 20 euro.
Kijk maar eens op bergerkaas.nl, daar staat ook een link naar de crowdfundingsite symbid, daar kun je heel eenvoudig aandelen kopen.
vr. gr. Petrvs