Over worst |
Meneer Wateetons gelauwerd
Uit het juryrapport: “zijn onvermoeibare inzet voor de popularisering van de worst gekoppeld met een sixpack waaraan je een mes kunt slijpen onderscheidt hem van de andere genomineerden. Een terechte winnaar van de AHDB services to sausage award 2016,”
Hoera!
0 reacties op “Meneer Wateetons gelauwerd”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk

Darmafficionado
In deze column, die Meneer Wateetons schreef voor Vleesmagazine, tipt hij – als darmafficionado- zijn drie favoriete darmtypen.

Abracadarm
In deze column, die Meneer schreef voor Vleesmagazine, improviseert hij in een narcistische roes de beste worst ooit.

agenda
13 okt
Driedaagse cursus fermenteren (maandagen)
Meerdere dagen
14 okt
Driedaagse cursus fermenteren (dinsdagen)
Meerdere dagen
21 okt
Driedaagse cursus groente bereiden
Meerdere dagen
03 nov
Ambachtelijke worsten maken – Horeca Forma -België
10:00 tot 16:00 uur
05 nov
Culicollab: VET LEKKER met Koken met Kennis en Meneer Wateetons
20:30 tot 22:00 uur | € 14.99
07 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (vrijdagen)
Meerdere dagen
08 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (zaterdagen)
Meerdere dagen
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Huh, he???, uhh.. WAT!?!?! Die worst heeft u geen goed gedaan de laatste tijd of de foto is erg ongunstig genomen. U ziet er een beetje hoe zel il jet zeggen, gefermenteerde uit. Wel een stuk zakelijker. Beetje de mannelijke J.K. Rowling.
Maar dan die lelijke dildo in uw hand, een dildo met een gezichtje nog wel. Welke worst hebben ze het hier over?? Is AHDB services niet een erotische dienstverlener en heeft meneer deze award op een kamasutra beurs gekregen.
Je moet je kansen spreiden