11.082 oude kookboeken hoarden en door je neus ademen
Op Reddit volgt Meneer Wateetons de subreddit r/old_recipes. Hij houdt nu eenmaal van oude kookboeken, van oude recepten. Noem hem een nostalgicus. Niet dat hij ooit een van die recepten maakt. Hij bekijkt ze, ademt kort en nauwelijks hoorbaar door zijn neus in, en gaat weer verder met zijn dag en vijf sous vide apparaten.
Het hardst gaat hij op hele grote verzamelingen van oude recepten. Het vooruitzicht van de eindeloze mogelijkheden die die bieden. Alle Joodse kookboeken lezen uit 1730! Pools-Russische gerechten bereiden uit de eerste wereldoorlog!
Zes weken non stop hyperventileren.
Maar ja. Misschien gaat het hem wel helemaal niet om de recepten, maar is het de ‘heb’. Misschien is hij helemaal geen receptenliefhebber. Meneer Wateetons is gewoon een culinaire historo-hoarder.
Enfin, met de mededeling ‘deze groep kan wel sluiten’ verscheen er onlangs een link naar 11.082 oude kookboeken van de 16e eeuw tot nu op r/old_recipes. Compleet, doorbladerbaar, en doorzoekbaar.
Snif.
Misschien vind je dit ook leuk

Darmafficionado
In deze column, die Meneer Wateetons schreef voor Vleesmagazine, tipt hij – als darmafficionado- zijn drie favoriete darmtypen.

Abracadarm
In deze column, die Meneer schreef voor Vleesmagazine, improviseert hij in een narcistische roes de beste worst ooit.

agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend