Ga samen met Meneer Wateetons – de auteur van oa. het handboek roken ‘Over Rook -‘ een hele avond koken op vuur op de boerderij van Boergondineren aan de rand van Amsterdam. Het programma Om 18:30 verzamelen we bij de sfeervolle kookboerderij van Boergondineren aan de rand van Amsterdam. Daar zetten we vervolgens alles in de hens waar de fik in kan: we bereiden pizza’s in de zelfgebouwde en houtgestookte pizzaoven, bouwen een coldsmoker, roken vlees en vis in de rookoven, bereiden groentes direct op de kolen, grillen kippen en asador en hangen de dutch ovens en heksenketels boven de Tundra grill. Oh, en dan hebben we ook nog een 400 kg wegende chuckwagon waar wel het een en ander in past. Kortom Fire, fire, fire! Workshopleider De workshop wordt gegeven door Meneer Wateetons, culinair blogger (www.wateetons.com) en schrijver (oa. columnist voor Elle Eten, Nrc Next en Winelife en auteur van Handboek voor de Vinex-jager (2010), Over Worst (2011), Over Rook (2014), Over Rot (2015), Over Drank (2016) en de Worstbijbel (2018) en Over Charcutie (2019)).
Maaltijd en een drankje inbegrepen Tussen het fikkie stoken door zorgt Boergondineren voor lekkere hapjes en een drankje (inbegrepen). Aan het eind van avond eten we met elkaar op wat we die avond met vuur bereid hebben en gaan we, beroet doch tevreden, rond 23:00 weer op huis aan. Tijd Aanvang 18:30, binnenloop vanaf 18:00. Eindtijd: ca 23:00 Privé? Deze workshop kan ook bij jou thuis, op school/opleiding of voor personeel gegeven worden.
Meneer Wateetons led an expert virtual workshop on the art of making 'Kimchi; for our client, a tech giant based in the Netherlands. Meneer took care of everything, from...read moreMeneer Wateetons led an expert virtual workshop on the art of making 'Kimchi; for our client, a tech giant based in the Netherlands. Meneer took care of everything, from creating kits for the participants to prepare their fermentations with, to kit delivery and leading the workshop, which was delivering entirely from an online platform (he even used a two camera set up which really added to the experience). We were delighted with the results and our guests really enjoyed themselves and learned a lot along the way. Thanks Meneer- we are looking forward to working with you in the near future!read less
Kijken, die online workshops! Het perfecte tijdverdrijf in tijden van Corona. Kost minder dan een avondje naar de film (sommige zijn zelfs gratis!), je steekt er flink wat van op...read moreKijken, die online workshops! Het perfecte tijdverdrijf in tijden van Corona. Kost minder dan een avondje naar de film (sommige zijn zelfs gratis!), je steekt er flink wat van op en krijgt de positieve vibes van Meneer mee om zelf aan de slag te gaan. Doen!read less
Joost Willems
Ik heb vanaf de eerste les alle online masterclasses gevolgd. Zo leuk en vooral leerzaam om te doen. Enig nadeel is wel dat ik nu zoveel dingen tegelijk wil...read moreIk heb vanaf de eerste les alle online masterclasses gevolgd. Zo leuk en vooral leerzaam om te doen. Enig nadeel is wel dat ik nu zoveel dingen tegelijk wil doen. Echt een aanrader!!read less
Danielle Wander
wat een gave workshop fermenteren. ik raad iedereen aan een workshop bij hem te volgen
Miranda Stultjens-van Tuel
Op dit moment ben ik heel enthousiast over de online masterclasses. Leerzaam en leuk!
André Menting
de frikandel wat een ontdeking
Arjen van Hulsentop
De afgelopen week een paar online workshops gevolgd, interessante onderwerpen en zeer inhoudelijk gepresenteerd! Ik kijk uit naar de volgende.
Het voordeel van online workshops is dat ze ook van verder...read moreDe afgelopen week een paar online workshops gevolgd, interessante onderwerpen en zeer inhoudelijk gepresenteerd! Ik kijk uit naar de volgende.
Het voordeel van online workshops is dat ze ook van verder weg te volgen zijn, maar ik kijk er naar uit om er een keer live bij te zijn.read less
Robert te Lintelo
Leuke, gezellige webinars gevolgd vanuit m’n luie stoel. Aanraders. De echte workshops zullen vast en zeker leuker en lekker zijn, maar de afstand he?! We tuffen al zo vaak vanuit...read moreLeuke, gezellige webinars gevolgd vanuit m’n luie stoel. Aanraders. De echte workshops zullen vast en zeker leuker en lekker zijn, maar de afstand he?! We tuffen al zo vaak vanuit Maastricht naar het westen, verhuizen zou een optie zijn haharead less
Yvonne van den Ende
Recht voor z’n raap. No nonsense. Met passie. En.... Lekker!
Jirja de Kool
Nu 'live' even niet kan, zijn de online sessies een aanrader. De eerste verse worsten hier zijn al gemaakt, nu aan de slag met droge worst!
Jeannette Homan
heb de afgelopen 10 dagen al 3x 'aanwezig' mogen zijn bij een online workshop van Meneer. 'Over rot' aangeschaft en ga dus nu echt zelf aan de slag 😅. superduidelijke...read moreheb de afgelopen 10 dagen al 3x 'aanwezig' mogen zijn bij een online workshop van Meneer. 'Over rot' aangeschaft en ga dus nu echt zelf aan de slag 😅. superduidelijke online workshops en maken dat je meteen alles zelf wil maken! Aanrader!!read less
Angele Doors
leuke leerzame boeken en workshops
Jeffrey van der Linden
Workshops, webinars & boeken. Niet alleen zeer leerzaam (je leert waarom je dingen doet, en niet gewoon een 'trucje' in de vorm van een recept), maar ook heel vermakelijk!
Caressa Jansen
Heel leuk, lekker, leerzaam, geweldig tijdverdrijf, Corona proof...wat wil een mens nog meer.
Marga Bijma
Leuke en nuttige workshops gebracht op een laagdrempelige en leuke manier. Gewoon een keer volgen!!
Jan Meijer
San Francisco desem besteld bij Starterculturen en ik bak er heerlijk brood van.
Zijn online workshops zijn écht leuk! En ondertussen iets erbij drinken uiteraard 🍷
Martine Zwakenberg
super leuke online workshop gehad over het zelf maken van grillworst.
Anja De Jong
leuke masterclasses, ik kijk uit naar de f2f workshop over fermenteren!
Frank van der Zon
Boek Charcuterie is gaaf, en de workshops fermenteren en paté maken ook! Al weer ingeschreven voor de volgende workshops.