boodschappen |
Over augurken gesproken: extase momentje
0 reacties op “Over augurken gesproken: extase momentje”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk

Chips van de Week – Boundless chipotle & Lime
Deze week in ‘Chips van de Week’: Meneer Wateetons proeft Boundless chipotle & lime chips. Geactiveerde chips die goed voor je guthealth zijn? Wut? En zijn ze ook lekker?

De bekendste Hongaarse droge worsten
Worstmaker Meneer Wateetons beschrijft én proeft de beroemdste Hongaarse droge worst soorten. Van Gyulai, tot Csabai tot Téliszalámi kolbász.

agenda
23 apr
Live online workshop melkkefir maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
28 mei
Live online workshop seitan maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
25 jun
Live online workshop advocaat maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
13 okt
Driedaagse cursus fermenteren (maandagen)
Meerdere dagen
14 okt
Driedaagse cursus fermenteren (dinsdagen)
Meerdere dagen
21 okt
Driedaagse cursus groente bereiden
Meerdere dagen
07 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (vrijdagen)
Meerdere dagen
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Kijk, als we het nog eens willen hebben over zure BOMMEN…..
Ik kan mij van héél vroeger wandeltochten herinneren, inde zomermaanden bij temperaturem van bovende vijfendertig graden. En dan, aan het eidne van de wandeling nadert daar de frietkraam, waar naast allerlei te frituren lekkernijen ook zaken staan als gekookte eieren, leverworst in het zuur, en dan uiteraard de Grote Zure Bom.
En als je dán, op dat moment, je dorst wilt lessen, dan is er niets zo lekker, niets zo dorstlessend, en niets zo verfrissend als zo’n échte Grote Zure Bom.
Gelooft u mij maar.