uit eten |
Hou maar op met koken
Hou maar op met koken. Het hoogtepunt is al bereikt. Verfijnder dat dit gaat het niet worden. Uw werk zal nooit uit de schaduw komen van deze Bolognese lekkernij: de patat-pizza!
0 reacties op “Hou maar op met koken”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk
Meneer ontmoet zijn Albanese tweelingbroer
Op reis door Albanië ontdekt Meneer Wateetons een bijzondere wijnmakerij. De eigenaar blijkt een geestverwant: een fermentatie-enthousiasteling die alles zelf maakt, van kaas tot rakia. Ondanks enkele technische onvolkomenheden in de producten ontstaat er een warme herkenning tussen twee makers uit verschillende landen.
Eten in Wenen: tips van Meneer Wateetons (+ recept voor apfelstrudel)
Wat eet je allemaal voor lekkers in Wenen? Meneer Wateetons zet het op een rij, inclusief een paar klassiekers die je beter kunt vermijden. Inclusief recept voor echte Weense apfelstrudel
agenda
13 okt
Driedaagse cursus fermenteren (maandagen)
Meerdere dagen
14 okt
Driedaagse cursus fermenteren (dinsdagen)
Meerdere dagen
07 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (vrijdagen)
Meerdere dagen
08 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (zaterdagen)
Meerdere dagen
14 nov
Wateetons Wilde weekend in Frankrijk – november 2025 – pilot
Meerdere dagen | € 649 – 799
26 nov
Live online workshop ‘groente fermenteren’
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
29 nov
Daglange workshop “Kop tot Staart Varken” – op locatie
12:00 tot 22:00 uur
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend

Ik heb een nieuwe oven… Ik moert helemaal opnieuw leren koken! Na een ouwe Atag convectie met warmtelek, nu een fijne übercomplete heteluchtoven. ’t Gaat te hard!
Is dat een soort spin-off van de Romeinse aardappelpizza of is de shoarmatent ook daar doorgedrongen? Was er trouwens niet vorig jaar sprake van dat in sommige steden alleen nog maar Italiaanse eettentjes mochten zijn?
Dat is gewoon een Barbiere! (Italiaanse kapsalon)
LOL!
hm, háált het zo te zien niet bij mijn favoriete olanda-italia fusion uit avezzano, de middelste stad van italie: http://4.bp.blogspot.com/_CPTqdAuy3Fg/Ssu7TCyGJ5I/AAAAAAAAAP0/AH_lE966J0Y/s1600-h/patate.jpg