van alles |
Zou het zwammen?
Het gat in de stam gegraven, de pluggen geplugd.
Rest slechts het zacht wachten op de zwammen die aan stronken zwellen.
0 reacties op “Zou het zwammen?”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk

Nieuwe Wateetons site
In 2006 startte meneer Wateetons nietsvermoedend een culinair blogje. 15 jaar later bestaat het nog steeds, met 3000+ posts, 8 boeken, honderden workshops en één Meneer. En, een nieuw design dat beter recht doet aan de vele producten van Ome Meneer Wateetons.

Dingen die ons opvielen in Hongarije
Drie weken reisden wij met een busje door Hongarije. Dit viel ons op. Van ambulance geluid tot walnoten, tot het toetjesassortiment en de super mcfreeze.

agenda
23 apr
Live online workshop melkkefir maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
28 mei
Live online workshop seitan maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
25 jun
Live online workshop advocaat maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
25 sep
Workshop verse worst maken – op locatie
18:30 tot 23:00 uur | € 134
09 okt
Workshop “Droge worst & Charcuterie maken” – op locatie
18:30 tot 23:00 uur | € 139
13 okt
Driedaagse cursus fermenteren (maandagen)
Meerdere dagen
14 okt
Driedaagse cursus fermenteren (dinsdagen)
Meerdere dagen
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Oh. Als dat maar goed gaat! Oud hout is niet goed. En dat ziet er behoorlijk oud uit op de foto. Shiitakes duren overigens een paar jaar eer er wat komt. En de stammen dompelen in het voorjaar, als de watertemperatuur wat hoger is. (Mijn ervaring staat onder de link.) Succes van harte gewenst.
ah, gelukkig heb ik 200 patronen (ofzo) met sporen, dus ik schiet nogwel een paar jong houten stammetjes vol
Schieten met een boormachine… mietje.
Een echte man schiet zo’n patroon er toch met buskruit in?
Heb je de gebruiksaanwijzing wel gelezen?
Kan Meneer een webcam installeren, zodat wij alleen LIVE de paddestoelen uit het hout kunnen kijken?