uit eten |
Ook in Thailand moet er natuurlijk gewoon gegeten worden
0 reacties op “Ook in Thailand moet er natuurlijk gewoon gegeten worden”
Geef een antwoord
Misschien vind je dit ook leuk
Meneer eet uit: ontbijten in het Double Tree by Hilton. Over stockfoto, slechtste koffie en grootste aanbod.
Eens in de zoveel tijd stappen dochter en meneer Wateetons een nietsvermoedend hotel binnen om daar het ontbijt te testen. Zodra ze gespot worden is het natuurlijk alle hens aan dek, paniekerige obers en snelsnelsnel alle worstjes rechtleggen. Van de week bezochten uw ontbijtstrijders het Double Tree by Hilton in Amsterdam en stapten in verwarring weer naar buiten.
Tagines en de loden kaaklijn
Meneer reist nu een kleine twee weken door Marokko. Culinair worden er een aantal thema’s zichtbaar, zoals daar zijn ‘brood’, ‘geroosterd vlees’ , ‘streetfood’ en ‘tagine’. Stoofgerechten of een gebakken eitje bij het ontbijt, ze worden geserveerd in een tagine.
agenda
23 mei
Driedaagse cursus Vlees Bereiden
Meerdere dagen
01 jun
Live online workshop vegan yoghurt maken
20:30 tot 22:00 uur | € 9.99
02 jun
Workshop Kop tot Staart Gans – Op locatie
18:30 tot 23:00 uur | € 99.00
08 jun
Live online workshop wecken en inmaken
20:30 tot 22:00 uur | € 9.99
15 jun
Workshop worst maken – op locatie
18:30 tot 23:00 uur | € 99.00
22 jun
Live online workshop ‘sous vide koken’
20:30 tot 22:00 uur | € 9.99
29 jun
Live online workshop sojasaus maken
20:30 tot 22:00 uur | € 9.99
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Maar…wat is het (allemaal)? Ben super benieuwd namelijk!
Sowieso erg leuke post, wat ontzettend smakelijk allemaal. Heb nu zin in Thais, wat precies maakt me niet meer uit.
Jammer, hier in de buurt geen goeie thai, meneer heeft het maar goed voor elkaar daar in die grote stad zo ver van de mooie natuur maar vol met vinex.
Ziet er heerlijk uit! Wat is het allemaal?