van alles |
Op zoek naar de perfecte espresso (3) het proeven
0 reacties op “Op zoek naar de perfecte espresso (3) het proeven”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk
Nieuwe Wateetons site
In 2006 startte meneer Wateetons nietsvermoedend een culinair blogje. 15 jaar later bestaat het nog steeds, met 3000+ posts, 8 boeken, honderden workshops en één Meneer. En, een nieuw design dat beter recht doet aan de vele producten van Ome Meneer Wateetons.
Dingen die ons opvielen in Hongarije
Drie weken reisden wij met een busje door Hongarije. Dit viel ons op. Van ambulance geluid tot walnoten, tot het toetjesassortiment en de super mcfreeze.
agenda
01 jan
Geen workshops op locatie in voorjaar 2026
Meerdere dagen
10 jun
Live online workshop ‘sous vide koken’
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
23 sep
Live online workshop ‘drogen’
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
28 sep
Driedaagse cursus fermenteren – september/oktober – maandagen
Meerdere dagen
29 sep
Driedaagse cursus fermenteren – september/oktober – dinsdagen
Meerdere dagen
30 sep
Driedaagse cursus fermenteren – september/oktober – woensdagen
Meerdere dagen
02 okt
Wateetons Wilde weekend in Frankrijk – oktober 2026
Meerdere dagen | € 947
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Stijf van mijn lijf huis? Erg grappig. Wat is het?
Beste Meneer,
Al enige tijd lopen er enkel foodies mij aan m’n kop te zeuren om nu eindelijk eens ‘en groupe’ naar de Auchan in Ronq af te reizen. Na enkele steekproeven de afgelopen week is gebleken dat er veel animo is voor deze culinaire schoolreis, kortom er moet iets op touw gezet worden.
Nu is organiseren niet mijn allersterkste kant, is het een idee dat Meneer Wateetons enige hand wil bieden in deze, samen ondergetekende?
Groet,
Aldo