van alles |
Op zoek naar de perfecte espresso (3) het proeven
0 reacties op “Op zoek naar de perfecte espresso (3) het proeven”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk
Nieuwe Wateetons site
In 2006 startte meneer Wateetons nietsvermoedend een culinair blogje. 15 jaar later bestaat het nog steeds, met 3000+ posts, 8 boeken, honderden workshops en één Meneer. En, een nieuw design dat beter recht doet aan de vele producten van Ome Meneer Wateetons.
Dingen die ons opvielen in Hongarije
Drie weken reisden wij met een busje door Hongarije. Dit viel ons op. Van ambulance geluid tot walnoten, tot het toetjesassortiment en de super mcfreeze.
agenda
01 jan
Geen workshops op locatie in voorjaar 2026
Meerdere dagen
22 apr
Live online workshop “wecken en inmaken”
20:30 tot 22:00 uur | € 12.99
04 mei
Curaçao – Vegetables course for chefs and food professionals (2-days)
Meerdere dagen | € 515
07 mei
Curaçao – sausage making workshop
18:00 tot 22:00 uur | € 150
09 mei
Curaçao – Nose to tails workshop
15:00 tot 22:00 uur | € 207.5
14 mei
Curaçao – Workshop How to make fermented hotsauces
18:00 tot 22:00 uur | € 150
16 mei
Curaçao – Wild Weekend on Klein Curaçao
Meerdere dagen | € Gratis
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Stijf van mijn lijf huis? Erg grappig. Wat is het?
Beste Meneer,
Al enige tijd lopen er enkel foodies mij aan m’n kop te zeuren om nu eindelijk eens ‘en groupe’ naar de Auchan in Ronq af te reizen. Na enkele steekproeven de afgelopen week is gebleken dat er veel animo is voor deze culinaire schoolreis, kortom er moet iets op touw gezet worden.
Nu is organiseren niet mijn allersterkste kant, is het een idee dat Meneer Wateetons enige hand wil bieden in deze, samen ondergetekende?
Groet,
Aldo