boodschappen |
lekkere rondjes
Op zaterdagavond reden meneer en mevrouw van Den Helder naar Amsterdam. Gewoon, even lekker touren. Rick Ashley op de speakers, zoevend door de Noord-Hollandse nacht. U kent het wel.
Ze reden langs Opperdoes. “Hé!” zei meneer. “He?” zei mevrouw. En Rick sprak: “You know the rules and so do I”.
De volgende dag liep meneer in de Plusmarkt. En daar zag hij ze liggen. Opperdoezer Rondjes. Gezellig.
0 reacties op “lekkere rondjes”
Geef een antwoord
Misschien vind je dit ook leuk

Chips van de Week – Boundless chipotle & Lime
Deze week in ‘Chips van de Week’: Meneer Wateetons proeft Boundless chipotle & lime chips. Geactiveerde chips die goed voor je guthealth zijn? Wut? En zijn ze ook lekker?

De bekendste Hongaarse droge worsten
Worstmaker Meneer Wateetons beschrijft én proeft de beroemdste Hongaarse droge worst soorten. Van Gyulai, tot Csabai tot Téliszalámi kolbász.

agenda
02 jun
Driedaagse cursus groente bereiden
Meerdere dagen
07 jun
Live online workshop “warm en koud roken”
20:30 tot 22:00 uur | € 9.99
05 jul
Live online workshop “fried chicken maken”
20:30 tot 22:00 uur | € 9.99
11 sep
Driedaagse cursus Beter Vlees Bereiden
Meerdere dagen
11 okt
Live online workshop “azijn maken”
20:30 tot 22:00 uur | € 9.99
27 okt
Driedaagse cursus groente bereiden (vrijdagen)
Meerdere dagen
28 okt
Driedaagse cursus groente bereiden (zaterdagen)
Meerdere dagen
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Hum… Astley, weet ik eigenlijk wel zeker.
Ik heb nooit begrepen wat er nu zo bijzonder is aan die lelijke pieper met BOB-status. Helemaal niet gezellig eten 😉
Ik zie dat het snobistisch virus ook bij de familie Wateetons is aangetroffen. Dat gaat vrees ik een langdurige herstelperiode vragen, teneinde weer te kunnen genieten van draadjesvlees met Aldi-aardappels!
Den Helder? Meneer maakt me nieuwsgierig…
@ marieke
Na een hele avond naar je uitgekeken te hebben zijn we verslagen naar huis gekeerd. Gelukkig hadden we Rick nog