Hoezee druk twee en signeer meneer


Tweede druk

Hoera! Het handboek voor de Vinex-jager wordt herdrukt. Na iets meer dan een maand na de lancering gaan de persen alweer draaien en gaat de vrachtwagen weer op weg naar de betere boekhandel bij u om de hoek.

Bestel een gesigneerd exemplaar van Het Handboek voor de Vinex-jager

De hoogste tijd dus om alsnog, of opnieuw, een Handboek aan te schaffen. Want de ware vinex-jager wil natuurlijk een eerste druk in zijn kast hebben staan. Of twee. Maar dat kan zelfs leuker en origineler. Een eerste druk, gesigneerd door meneer bijvoorbeeld. Thuisbezorgd. Voor hetzelfde bedrag als u er in de winkel voor betaalt. Geen cent teveel. En elke tiende besteller krijgt er een gratis worst bij. Dus, mail meneer uw adresgegevens, de eventuele tekstuele wensen en meneer zorgt dat een door hem onleesbaar bekliederd Handboek binnen enkele dagen bij u op de vinex-mat ligt.

Ja toch, niet dan?

 1. 1
  Yvonne

  Ik heb mijn verlanglijstje voor mijn verjaardag direct aangepast – nu maar hopen dat er nog niemand de ongesigneerde versie heeft aangeschaft…

 2. 4
  ellen

  Gefeliciteerd Meneer en Sjoerd! Wat een succes! Hier in Brabant moet het boek nog wat beter verkocht worden. Het barst hier nog steeds van de loslopende kippen en eenden (rond het kasteel in ons dorp). Die smaken overigens veel beter dan zo’n “stadskip!

  Ik had graag een gesigneerd exemplaar besteld, thuisbezorgd door Meneer en ook nog zo’n worst, maar ik had al twee exemplaren. Een zelf gekocht en daarna kreeg ik ook nog een exemplaar ter beoordeling van de uitgever. Ik heb mijn eerste exemplaar maar aan onze Jongste Bediende geschonken. Die jaagt er nu mee rondom ons dorp en gaat een stalletje maken voor een varken. Met die worst komt het dus wel goed. Het duurt alleen even.
  Wij wachten met spanning op deel twee!!!

 3. 11
  Click here

  An impressive share! I have just forwarded this onto a friend who was doing a little homework on this.
  And he in fact ordered me lunch due to the fact that I found it for him…

  lol. So let me reword this…. Thanks for the meal!! But yeah,
  thanks for spending some time to talk about this matter here on your blog.

Geef een reactie