Tijdelijk gratis workshops

Ontvang in de maand december bij aanschaf van een boek van Meneer Wateetons, niet alleen een handtekening, maar ook een gratis online workshop van Meneer zelf!
De workshop past bij de inhoud van het boek zodat je naast de informatie uit het boek ook veel extra uitleg, praktische tips en praktijkvoorbeelden krijgt van de auteur zelf.
Voor elk boek is een unieke workshop, dus twee boeken = twee workshops. Cadeau geven kan natuurlijk ook. Je ontvangt de link naar de workshop na aanschaf van het boek.
Misschien vind je dit ook leuk
Kimchi maken (ook als je geen Koreaanse oma bent)
Zelf kimchi maken met 2% zout: de traditionele manier en de meten-is-wetenmethode, de ingrediënten, de drie gevaren en hoe lang kimchi moet fermenteren.
Goddelijk vet
We schrijven 2007. In een gastronomische opwelling had ik samen met een handjevol foodie-Twitteraars (X-eraars bekt toch minder) een varken gekocht. Een Berkshire. Zonder enige kennis van anatomie, of een tafel die 93 kilo kon hebben.
agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend