ah shit, zelf maken |
Ah shit. Die zelfgemaakte negerzoenen missen nog een beetje luchtigheid.
0 reacties op “Ah shit. Die zelfgemaakte negerzoenen missen nog een beetje luchtigheid.”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk

Ultieme patat of friet maken volgens de triple cook methode
Kan de klassieke Vlaamse friet nog beter? Nog krokanter? Ja, dat kan hij. Met de triple cook methode. Check hieronder het recept, inclusief filmpje.

Kombucha reanimatie. Kun je een verwaarloosde SCOBY tot leven wekken?
Meneer Wateetons, het type dat vol enthousiasme met honderd projectjes begint om ze vervolgens weer allemaal te verwaarlozen, probeert een jaar lang uitgedroogde kombucha SCOBY tot leven te wekken.

agenda
23 apr
Live online workshop melkkefir maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
28 mei
Live online workshop seitan maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
25 jun
Live online workshop advocaat maken
20:30 tot 22:00 uur | € 11.99
13 okt
Driedaagse cursus fermenteren (maandagen)
Meerdere dagen
14 okt
Driedaagse cursus fermenteren (dinsdagen)
Meerdere dagen
21 okt
Driedaagse cursus groente bereiden
Meerdere dagen
07 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (vrijdagen)
Meerdere dagen
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Vind u deze foto ook niet een beetje vreemd en tegen een 18+ rating aanzitten.
Om eiwitten echt goed stijf te slaan is het van belang dat géén spoortje vet in het eiwit komt. Wit en dooier dus goed scheiden (in de dooier zit vet). Gebruik géén kunststof gereedschappen of bekkens, gebruik glas of RVS. Ontvet bekken en gereedschap met citroensap en spoel na met koud water. Niet afdrogen omdat de restanten van wasmiddel en/of verzachter ook vet bevatten. Het eiwit is stijf genoeg geslagen voor een negerzoen als je de garde uit het eiwit neemt en de punt met eiwit, die onderaan de garde blijft hangen, rechtop blijft staan als je de garde omdraaid.
Het gaat je vast lukken! Succes!