Bosnië bites 1: Ćevapi
Eerste dag in Bosnië en Herzegovina: ćevapi! Een lekkere spekkige pita, opengesneden en gegrild en belegd met een geëmulgeerd lams/rundworstje zonder vel en – in ons geval- een kipsjaslick. Erbij een kleine vrachtwagen rauwe ui. Lekker, vooral het brood, maar nogal boers. Tevens ui.
Misschien vind je dit ook leuk

Meneer ontmoet zijn Albanese tweelingbroer
Op reis door Albanië ontdekt Meneer Wateetons een bijzondere wijnmakerij. De eigenaar blijkt een geestverwant: een fermentatie-enthousiasteling die alles zelf maakt, van kaas tot rakia. Ondanks enkele technische onvolkomenheden in de producten ontstaat er een warme herkenning tussen twee makers uit verschillende landen.

Eten in Wenen: tips van Meneer Wateetons (+ recept voor apfelstrudel)
Wat eet je allemaal voor lekkers in Wenen? Meneer Wateetons zet het op een rij, inclusief een paar klassiekers die je beter kunt vermijden. Inclusief recept voor echte Weense apfelstrudel

agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend