van alles |
Dat kan beter
Tweehonderdzevenendertig gram peulen voor slechts honderd gram tuinbonen! Levensmiddelentechnologen, doe er wat aan.
0 reacties op “Dat kan beter”
Geef een reactie
Misschien vind je dit ook leuk

Nieuwe Wateetons site
In 2006 startte meneer Wateetons nietsvermoedend een culinair blogje. 15 jaar later bestaat het nog steeds, met 3000+ posts, 8 boeken, honderden workshops en één Meneer. En, een nieuw design dat beter recht doet aan de vele producten van Ome Meneer Wateetons.

Dingen die ons opvielen in Hongarije
Drie weken reisden wij met een busje door Hongarije. Dit viel ons op. Van ambulance geluid tot walnoten, tot het toetjesassortiment en de super mcfreeze.

agenda
13 okt
Driedaagse cursus fermenteren (maandagen)
Meerdere dagen
14 okt
Driedaagse cursus fermenteren (dinsdagen)
Meerdere dagen
15 okt
Live online workshop gefermenteerde frisdranken maken: shrubs, sima en rejuvelac
20:30 tot 22:00 uur
18 okt
Daglange workshop “Kop tot Staart Varken” – op locatie
12:00 tot 22:00 uur | € 199
21 okt
Driedaagse cursus groente bereiden
Meerdere dagen
03 nov
Ambachtelijke worsten maken – Horeca Forma -België
10:00 tot 16:00 uur
07 nov
Driedaagse cursus groente bereiden (vrijdagen)
Meerdere dagen
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?
Schrijf je nu in.
Wateetons wilde weekend
Heeft meneer niet de genetisch gemanipuleerde soort geplant. Deze kan tegen alle weersomstandigheden, eet bladluis en andere kleine beestjes, is zelfklimmend en levert peulen op met boontjes van ongeveer 100 gram per stuk. Ze zijn als ze geplukt worden zelf kokend en zijn door de ingemanipuleerde e-nummers vrijwel onbeperkt houdbaar. Ze geven zelfs licht in het donker.
Of gewoon de peul zelf meekoken… Ongetwijfeld minder smakelijk. Maar ook minder verspilling. En minder compost.