cadeautjes |

1000+ likes, kent u deze nognognognog

2015-12-15 08.00.25 Het is de rookmessias

Een poosje geleden kreeg meneer van Philips een Senseo koffieapparaat toegestuurd. Nu hoeft meneer geen Senseo koffieapparaat. Hij heeft al ECM en een Quickmill espresso-apparaat, een nespresso en een mokapotje. Maar meestal kauwt hij op wat koffiebonen en  giet dan kokend water bij in zijn mond. Kortom, weggeven dat ding en wel als hij de grens van 1000-likes op Facebook bereikt. Dat duurde even, maar thans is de stand 1024. (Precies het aantal Kb dat zijn eerste computer, een Timex Sinclair 1000, aan geheugen had. Geheel ongerelateerd, maar toch oninteressant.) Tijd om eindelijk weer plek te maken op die plank in zijn garage! Meneer liet dochterlief willekeurig prikken in de rij van volgers . En ze koos: Smokey John Scheepmaker. De rookkoning uit Limmen die alles al heeft. Gefeliciteerd John.

 


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacy Policy en Servicevoorwaarden toepassen.


Misschien vind je dit ook leuk

gratis workshop bij aanschaf boeken

Tijdelijk gratis workshops

Ontvang in de maand december bij aanschaf van een boek van Meneer Wateetons, niet alleen een handtekening, maar ook een gratis online workshop van Meneer zelf!


Will it blend? Meneer proeft worst en burgers met 40% groente

Meneer wateetons proeft blended vleesproducten. Een beetje van vlees en een beetje van groente. Goed voor jezelf, goed voor de planeet, en goed voor je papillen? Of..

workshop-worstmaken
Workshop
agenda
17 mrt
Driedaagse cursus groente bereiden Meerdere dagen

22 mrt
Live online workshop “écht krokante zoete aardappelpatat maken” 20:30 tot 22:00 uur | € 9.99

05 apr
GRATIS live online workshop “kimchi maken” 20:30 tot 22:00 uur | € Gratis

19 apr
Live online workshop “knakworst maken” 20:30 tot 22:00 uur | € 9.99

08 mei
Driedaagse cursus fermenteren Meerdere dagen

10 mei
Live online workshop “wecken en inmaken” 20:30 tot 22:00 uur | € 9.99

13 mei
Powerworkshop worst maken – op het pizzaloversfestival 12:00 tot 13:00 uur
Complete agenda
DROOM JIJ ER OOK VAN OM MIDDEN IN DE ZWEEDSE NATUUR EEN EDELHERT UIT TE BENEN?

Schrijf je nu in.


Wateetons wilde weekend