
Live online workshop “wecken en inmaken”
Leer ales over wecken tijdens deze live online workshop van Meneer Wateetons, conserveerexpert en de auteur van handboeken over fermenteren en roken.
deze workshop gratis?
Nooit meer betalen voor een live online Wateetons workshop (waaronder deze)? Word lid van de Wateetons Werkplaats voor slechts €14,99 per maand. Maandelijks opzegbaar.
Inhoud
Wecken en inmaken zijn antieke technieken om voedingsmiddelen langer te bewaren. Wecken staat als culinaire traditie zelfs op de Unesco-Werelderfgoedlijst als immaterieel erfgoed. Bij deze technieken worden groente, fruit of zelfs vlees met behulp van hitte lang houdbaar gemaakt. Maar, het is wel verstandig dat je snapt wat je doet en hoe je dat veilig doet.
Leer al deze technieken tijdens deze live online workshop van Meneer Wateetons, conserveerexpert en de auteur van het gezaghebbende handboeken over bijvoorbeeld fermenteren en roken. Na deze workshop kun je van alles zelf op de juiste wijze veilig bewaren omdat je de techniek snapt!
Nu voor maar €12,99 inclusief een waardebon van €5 voor starterculturen.nl.
Wat ga je leren?
✅ Pasteuriseren en steriliseren, wat is ook alweer het verschil?
✅ Waarom wecken eigenlijk de verkeerde naam is.
✅ Groente, fruit en vlees wecken, wat is het verschil en waarom? Welke materialen heb je er voor nodig?
✅ Hoe onderscheidt wecken zich van fermenteren, inleggen of chutney maken?
✅ Hoe zorg je dat je veilig weckt? Hoe zit het met botulisme?
✅ Sous vide wecken, kan dat?
✅ Uitgebreide theorie en duidelijke inzichtgevende demo’s.
✅ Geen trucjes of vaste recepten, maar begrip en inzicht.
✅ Met de basistechniek in de vingers kun je onbeperkt variëren en je eigen recepten verzinnen.
✅ Veel aandacht voor veiligheid.
✅ Tips en tricks van de auteur van Over Rot.
✅ Al je vragen beantwoord tijdens de Q&A aan het eind van de workshop.
✅ Inclusief GRATIS download van de samenvatting.
✅ Online, dus gewoon vanuit je luie stoel.
👉 Inclusief terugkijkvideo (een week) voor als je er niet live bij kunt zijn.
Live meedoen?
Direct live meedoen is niet zo handig, er zitten veel stappen in die tijd kosten. Je kunt beter eerst de workshop volgen en vervolgens aan de slag gaan.
Over Meneer Wateetons

De workshop wordt gegeven door Meneer Wateetons, culinair schrijver en auteur van negen gezaghebbende kookboeken als Over Rook, Over Rot, Over Drank, de Worstbijbel en Over Frituren.
Hij geeft al vijftien jaar humoristische, leerzame, smakelijke en gezellige culinaire workshops en masterclasses waar je daadwerkelijk wat van opsteekt. Zowel voor hobbyisten, als voor professionals als koks en koks in opleiding, als voor bedrijven. Zijn workshops worden op Facebook beoordeeld met 4.9 sterren.
Ook online workshops geven? Probeer twee weken gratis.
Meneer Wateetons heeft zo’n beetje elke webinarsoftware geprobeerd in de afgelopen anderhalf jaar en is tot de conclusie gekomen dat Crowdcast.io het meeste waar voor zijn geld biedt. Betaalbaar, betrouwbaar, geweldige support. Gratis twee weken uitproberen kan via deze link.
Gerelateerde workshops
Inschrijven & Informatie
Inschrijven & Informatie
Inschrijven & Informatie
Inschrijven & Informatie